POPISOVATEĽNÁ MAGNETICKÁ FÓLIA - SPECIAL ČIERNA

POPISOVATEĽNÁ MAGNETICKÁ FÓLIA - SPECIAL ČIERNA

NOVINKA

Samolepiaca popisovateľná magnetická fólia so šírkou 120 cm.

49,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Kreatívna stena

eu

Samolepiaca magnetická fólia je elegantná alternatíva k magnetickým tabuliam. Je zložená zo železných častíc, čo zabezpečuje uchytávanie magnetov.

Je ideálna na uchytávanie poznámok, odkazov či kresieb, ale zároveň je plne popisovateľná klasickou kriedou, ale aj popisovačmi na báze tekutej kriedy. Zapísané poznámky či odkazy jednoducho vyčistíte pomocou vlhkej handričky.

Fólia je štýlová a praktická a umožní Vám vytvoriť si vlastný kreatívny a produktívny priestor.

 

Povrch

, 13.2.2019 12:16:23

Dobrý deň, môže ísť táto fólia na stierku kde nie je úplne hladký povrch ale sú tam aj vrúbky/ alebo je to drsnejšie? Alebo všeobecne na stierku? Vopred ďakujem za odpoveď.

Re: Povrch

, 13.2.2019 15:04:03

Dobrý deň, ideálny povrch je rovný a hladký. Je to dôležité, aby lepidlo na všetkých miestach dobre priľnulo k povrchu a následne aj popisovanie bolo bezproblémové. Ak nemáte výrazne zrnitú omietku, nemal by byť problém. Je však treba počítať s tým, že fólia kopíruje povrch a prípadné nerovnosti teda môžu byť viditeľné.

Je možné ju strihať?

, 20.1.2019 15:59:41

Dobrý deň, je možné ju strihať na požadovaný rozmer? Ďakujem

Re: Je možné ju strihať?

, 20.1.2019 16:13:16

Dobrý deň, áno fóliu je možné upravovať. Odporúčame použiť odlamovací nôž, príp. nožnice.

Rada by som sa informovala, na ake povrc...

, 7.10.2018 13:35:27

Rada by som sa informovala, na ake povrchy je idealne foliu nalepit a ci je mozne ju potom zlepit bez poskodenia spodneho povrchu (napr. Steny) Dakujem

Re: Rada by som sa informovala, na ake povrc...

, 7.10.2018 13:50:48

Dobrý deň, fóliu je možné nalepiť na akýkoľvek rovný a hladký povrch, teda aj na rovnú a hladkú stenu. Čo sa týka následného odlepenia, stena sa môže, ale aj nemusí poškodiť. Môže to so sebou strhnúť aj kúsok farby. Každá stena je iná a inak reaguje pri odlepení. Treba s tým preto radšej počítať.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info